Fierce

Fierce

13 November 2012

13.11.12

Lõpuks olen jõudnud omadega nii kaugele, et kirjutan taas blogi, vat kui lõbus, jee!

Rääkida on palju-palju ja proovin siia kogu selle mahuka teksti siis mingi loogilises järjekorras kirja ka panna...

Alustagem vaheajast, mis kestis 27 okt. - 4 nov :
 Vaheaja esimesel laupäeval(27. okt.) käisime hostemaga ühes "Koopas" viiuli- ja akordionikontsertil, millest ma tegelikult mõnda aega tagasi täiesti eraldi postituse ka tegin aga siis paha tuju ja sisetunde tõttu otsustasin ikkagi avaldamata jätta. Eks näis, äkki ikkagi avaldan selle kunagi. Kontsert ise oli vapustav : niiiii mõnusad energilised noored esinejad (üks naine ja üks mees) ning vapustavalt sujuv koostöö laval + see maailmamõnus atmosfäär ja kunstiinimesed ning asukoht ise... Magnifique!
 Enne kontserti külastasime Kreeka restorani, kus sain üle pikapika aja krevette(!!!) küüslaugukastmes ning peale kontserti külastasime karaoket ka. Eestis on üldiselt karaokel halb maine ning seda peetakse kohaks, kus vaid purjus (üldjuhul Soome päritolu) keskealised oma "imelist" lauluhäält demonstreerimas käivad aga siin on see täitsa au sees ja seal oli lausa kaks gruppi noori, kes olid tulnud ühel juhul niisama aega veetma ning teisel juhul vist midagi tähistama.

Pühapäev - nothingness : ilmselt ei teinud midagi ja magasin kodus ning as usually, aitasin hostema majapidamises.

Esmaspäev - Eestlased Brüsselis!  Ehk siis tulid minu Eesti neiud mulle külla. Hommikul läksin neile rongijaama vastu ning sain ühe korraliku tormijooksu. NII HEA ON ÜLE PIKA AJA KALLISID SAADA, geez. Esimestena saabusid siis Hanna ja Saara ning peagi ka meie flandrialasest kaaskodanik Gerli!
 Mida me neiudega üldse korda saatsime? Pretty much sõime kogu aja! Söödud sai vahvleid, friikaid, VÄGA PALJU KOMME, sest me avastasime hiiglasliku kommipoe Suckx ja siis me lihtsalt uppusime kommidesse(küllap sõime midagi veel aga ma lihtsalt enam ei mäleta). Enne seda söögirallit tegelikult istusime ühte kohta maha ja rääkisime (VÄGAGI emotsionaalsetena) kõik hingelt ära ning kirusima ka ikka veidi, sest ilma ju ei saa!
 Lõppkokkuvõttes oli vaatamata halvale ilmale väga mõnus päev ning tõepoolest, nii palju sai südamelt ära räägitud ning rõõmu ja muresid jagatud, et kohe palju kergem oli hiljem olla. :)
 Kaks Valloonia neiut jäid mulle ööseks ka ja järgmisel päeval ärkasime kümne! äratuse peale, milleks olid muidugi 1D laulud....... Fuuu, Hanna! Oma vähesest uneajast tingitud väsimusega me suurt midagi korda ei saatnud ning veidi sai veel H&M'is hullatud ning siis saatsin neiud kordamööda rongile ja paarutasin ise koju tagasi.

Teisipäev - nothingness vol2 : ilmselt ei teinud jälle midagi.

Kolmapäev - Mini-Euroopa:   Skypesin hommikul emaga ning olin positiivsest energiast laetud + õues oli megailus ilm, ehk siis otsustasin (täitsa üksinda hehe) Mini-Euroopa külastada. Väga vahva oli! Kõiki Euroopa riike sümboliseerivad ehitised olid sinna üsna suure mõõtkavaga monumentide näol välja toodud ning muidugi oli ka Eesti täitsa esindatud! Meie Paks Margareeta oli sinna ehitatud ja Eesti kõrvale olid kohe ehitatud ka Läti ja Leedu ning kõiki kolme riiki ühendas üks imetilluke inimkett. Awweeesooome! Eesti hümni kuulsin ka ja pisike pisar kippus silma ning igatsus tungis põue. Aga armas oli!
Veetsin ligi 2h seal nõnda hulkudes ja hiljem sain emaga korraks linnas kokku, et kaamera üle anda ja siis tulin koju ilusti ära.
Also, R.I.P. Mitch Lucker.

Neljapäev - kaardiõhtu : tweetide järgi Skypesin ma Sandraga... AHJAAA, käisin hostema ja õega kaarte mängimas kuskil gamingpointis. Päris vinge ja omapärane oli. Õppisin uue kaardimängu ka ära aga praegu ma ilmselt seda seletada/mängid enam ei oskaks... :D

Reede - Antwerpen : eelmise päeva õhtul tuli äkkidee paari YFUkaga Antwerpenisse sõita ja nii ta ka läks! Neljapäeva ööl vastu reedet istusin poole 5ni hommikul üleval, et oma südapoisiga rääkida ning nii ma siis oma ligi neljatunnise unega Antwerpenie poole sammud seadsingi. Tükk aega oli jamamist, et rongile saada aga vähemalt sain tasuta sõidu, sest mu kaart otsustas mitte töötada ning konduktor oli lihtsalt niivõrd armas noorhärra. Antwerpenis sain Tiina, Sofie, Michelli, Kristina ja mingi ta Leedu sõbrannaga kokku ning asusime linna vallutama.
 Veetsime ligi 45 min "Lushi" poes, sest seal oli lihtsalt niiiii palju vingeid asju. All-in-all kujunes sellest tripist üks suursuur shopingtrip, sest külastatud sai selliseid poode nagu Forever21 & Urban Outfitters!!! ning sealhulgas veel mitmeid juba veits laiemalt levinud poode... Ühesõnaga kulutasime mitumitu tundi mööda poode tuulates ning hiljem istusime maha, et nälga veits vähendada. Siis tuuritasime veel veidi ja lõpuks otsustasime maha istuda ja tassi kohvi haarata. Sai jälle veidi räägitud ja otsustasime, et järgmine kord Antwerpenit külastades - no more shops! ning teeme ühe kultuurireisi hoopis. Loodame, et seda me ka suudame!

Laupäev - kaardid vol 2 : käisin hostemaga kaasas mingite ta semude juures aga kuna meid oli niivõrd nõme arv inimesi + mäng oli küllaltki raske, siis veetsin oma aja arvutis ja kaardimängus kaasa ei löönud. Hiljem jalutasime koju tagasi ja ema veetis jälle õhtu väljas ja mina... ilmselt käisin jooksmas/rattaga sõitmas ja vaatasin oma seriaali(avastasin niiii vinge uue seriaali "The new girl", soovitan soojalt!).

Pühapäeval(4. nov.)... vast ei teinud midagi ja valmistusin kooliks, oh well.

Esmaspäev - la rentrée : Esmaspäeval oli niisiis jälle esimene koolipäev ja... *trummipõrin* ESIMENE VÕRGUTRENN! Õhtul sain kõne hostemalt, et ta oli lõpuks mulle mingi võrkpalliklubi leidnud ja et kohe sama päeva õhtul võiksin trenni minna. Mõeldud-tehtud ja tudisevate jalgadega seadsin sammud klubi poole. Õnneks oli hostõde toeks ja saatis mu ilusti sinna ära ja ootas koos minuga, kuni juhendaja kohale jõudis ja puha.
 Rahvas trennis on aga väga avatud ja mõnus. Alguses muidugi põdesin ja veidi imelik oli ka, kuna kõik teised on seal ligi 1-5 aastat juba treeninud ja siis olen mina... Mängin esimest korda elus väljaspool kooli võrkpalli. OH WELL. Vähemalt saan hakkama ja arenen kohutaval kiirusel! Treeneritelt saan ka pidevalt kiita ja üleüldse on hea olla ning olen rahul :) Ehk saan nõnda oma 13st(!!!) lisakilost ka lahti, mis ma siin Belgias juba üles korjanud olen...

Ülejäänud nädala ehk siis teisipäev - reede käisin ilmselt lihtsalt ilusti koolis ja ei saatnud midagi erilist korda.

Reede - l'Avenue :  sain kutse minna õhtul välja ja sai siis esimest korda Belgia ööklubi ka külastatud! :D (mitte, et ma Eestis kunagi ööklubides käiks, not so much of my thing, ma oskan enda meelt muudmoodi ka lahutada). Täitsa vinge oli tegelikult, peaks mainima. Klassivenda nägin ja oma võrgutreenerit ning trennikaaslast ka! Igasugu nalja sai korda saadetud ja koju jõudsime koos päiksetõusuga, mõnus.
 Õhtu ainuke negatiivne pool oli see, et metroos varastati mult telefon ning ma polnud sellest isegi teadlik, kuni hetkeni, mil ma oma telefoni taskust otsima hakkasin ja seda simply ei leidnud.... See on see hilisõhtune metroo, mille eest kõik hoiatavad aga no, juhtub ka parimatel, ja tol hetkel muud valikut nagu ka polnud. Tänagem lihtsalt jumalat, et vägivalda ei kasutatud ja varguse ohvriks langes üks odav ca 5 aastat vana telefon.

Laupäev - Vahemeri ja Aafrika :  ilmselt unelesin ja aitasin oma ema igasuguste majapidamistöödega, nagu alati. Õhtul aga käisime järjekordsel kontserdil. Seekord siis Vahemeremaade ja Aafrika teemalisel, kus tutvusin mitmete uute pillidega ja sain nii siira muusikaelamuse osaliseks, et vahepeal tahtis jälle mingi tobe pisar silma tulla. Nii ilus on, kui artist ise siiralt oma loomingut ja esitust usub ning publiku kiiduavaldus artistile parim tänu on.

Pühapäev - kodukana : panime oma kilpkonna talveunne ja tegelesime jälle majapidamistöödega (meil on siiski suhteliselt hiiglaslik kolmekorruseline maja) ja sõime üle üsna pika aja koos jälle õhtust.

Nüüd siis algab jälle see rutiinne koolielu mis aga on ikkagi igati nauditavam, kui Eestis. Nädalavahetustel aga saab ometigi palju nalja ja üldse ei kurda!

Sai nüüd veidi pealiskaudne blogipostitus minu meelest, sest nii pikk ajaperiood vajas ülevaadet ning vastasel juhul oleksin siia umbes 5 leheküljelise romaani kirja pannud aga vast saab hakkama!

väike fotoshuut Grand Place'il - miks mitte?
 natuke lollust ka - miks mitte?

 õnnelikud vist, et kommipoodi saime

 ja badassid ka!
HannaÕnnes
 HannaEbaõnnes
 HannaJälleÕnnes
 ca 1/4 meie kommipoest..

 Saara aga vist ei olnud eriti rahul... :D:D
 Manneken Pis(päriselus ca 30cm kõrge aga sellegipoolest on seal alatasa kohutavalt hulgal turiste ja see näib Eiffeli torni vääriline olevat..)
 Hanneken Pis Veidi pilte ja jääb siis järgmist korda ootama, bisous! No comments:

Post a Comment